Какой характер у Вестов?

Какой характер у Вестов?

Вест Хайленд Уайт Тер'єр – який характер у цій породі?

Если двумя словами – просто чудесный!

Активний життєлюб, позитивний компаньон, уважний і довірливий до власників, привітний або нейтрально-спокійний до незнакомців, з почуттям власного достоїнства.

Головное назначение Вестика быть компаньоном. І він з цим чудово справляється. С хозяином – хоть на край света!

Вести приміт правила, які є в сім'ї. Главное, чтобы власники не змінили правила в процесі дорослішання щенка.

Вести дуже любят бути поруч з господарем, при чому вони не навязчиви. Вам весело і ви хочете грати з Вестиком – він з задоволенням буде грати разом з вами. Вы устали и хотите полежать на диване – Вести буде лежати поруч, свернувшись калачиком. Він завжди пристосується до вас. Деякі зауважують, що заведя Вест тер'єра, ви заводите собаку і кошку в одному обличчі. Ви пошли на роботу – ваш Вестик буде спати і буде ждати вашого повернення.

В Вестах добре збереглася їх охотнича природа. Любознательные, наблюдательные, внимательные и азартные, Вот они и на прогулке ищут добычу: ежа или белку, да и ворона не останется без внимания. Я обов'язково повідомляю вам про нахідки громким лаем, тому що хозяїн повинен гордитися ними. И о приходе в дом гостя сообщают и поприветствуют своим волшебным голосом, потому что они вежливы. Но главный в семье – вы – хозяин. Тому і правила і поведінка будуть такими, як ви навчите своїх Вестиков.

Вест тер'єри відрізняються особливою життєрадісністю і виражають оптимізм. Их весело и бодро поднятый хвостик, раскачивающийся з боку в сторону, не оставляет нікого рівнодушним. Ви завжди будете воодушевлені, проводите час зі своїм улюбленцем.