АБІГАЛЬ

ABSOLUTELY MAGICAL GROUND JOY

Мила і ніжна. Абігаль, Абі, Абігулька, Абічка. Мила і симпатична собачка. Але іноді дуже смілива і впевнена, навіть владна і наполеглива) Недаремно я її назвала Міс Абігейль Мешем). Вона ще молода собачка, але свій характер вона демонструє з юнацькою зухвалістю. "Заберуся вище і буду найголовніша" - думає Абі, сидячи на підвіконні і дивлячись зверху вниз на своїх родичів). У кмітливості їй не відмовиш. Підвіконня освоїла одна з усіх. Ось таке поєднання ніжного вигляду із твердим характером!
Саме ця емоційність і безпосередність є її родзинкою і робить улюбленицею в сім'ї, і в результаті їй прощаються всі витівки та пустощі.
У відносинах з нами, її господарями-це мила, слухняна, затишна собачка. Прекрасний компаньйон для подорожей. Спільні подорожі на виставки приносять нам взаємне задоволення та насолоду спілкуванням.
Вона з'явилася в результаті в'язки нашої прекрасної Симони та Гаррі (ASTERIX Z KNYAZHEGO DVORA) і має у предках представників відомих розплідників: TORY`S SECRET, DEL GOYEPINO, MOULIN DE MAC GREGOR, ALBORADA. Вона тільки розпочала виставкову кар'єру, але має гарний потенціал та наші надії. Поки що в скарбничці вона має 3х U.CAC, 1x r.U.CAC, 2x r.U.CACIB.

Illustration