НАШ ХЛОПЕЦЬ - ЛЬОЛІК

OLAF MILAGROS DEL CORAZON

Дата народження: 26.09.2012Заводчик: Коротченко ОленаВласниця: Коростякова Ірина

Титули:Champion Middle East European Union CupGRAND Champion of Ukraine, Champion of Ukraine х4Champion of Moldova, Champion of Russia, Champion of Breed, BBB6 x CACIB UA, 2 X CACIB MD10 X CAC, 1 X RCAC, 2 X RCACIB5 X BOB UA, 4 X BOB MD, 1 X BOB RUS

портрет вест хайленд уайт терьєр

ПРО ЛЬОЛІКА

Другим у нашу Весто-сім'ю прийшов Олаф, по домашньому – Льолік.Другим, але став Першим і найголовнішим. І залишається ним досі!
По-справжньому харизматичний пес. Все зібралося в цьому кобелі: і спадкова породність, і зовнішня краса, і спокійний, впевнений у собі характер, наполегливість і впертість, мисливський азарт, жвавість, властиві тер'єрам.
Коли я придбала породистого цуценя Olaf Milagros Del Corazon, по домашньому просто-Льоліка, життя змінило русло і течію. Маючи такого прекрасного носія породи, просто не маєш права сидіти з ним вдома під замком від усіх. І почалося наше насичене виставкове життя. Скільки докладалося і докладається зусиль щодо вивчення нового: грумінг, трімінг, рух по рингу тощо. А скільки переживань перед виставками? Те, що Льолик – гідний пес, я не сумнівалася, а ось чи все я зробила, що б він з’явився у всій красі – тут завжди були переживання та сумніви. Але Льолік-чарівник, як я завжди жартую, і хоч би як я «накосячила» з грумінгом, його породний вигляд і природна мужня чарівність брали гору і судді ставили йому оцінки, яких він реально був гідний. Максимальна відповідність до стандартів породи. 

  • Читати далі

    Судді різні, з різними поглядами та уподобаннями, з багатьох країн світу, але думка зрештою одна: гідний. Про це говорять його численні титули та нагороди.
    Обожнюваний у сім'ї улюбленець, і він знає це, і користується іноді, вимагаю черговий ласий шматочок, або почухати животик, або дозволити полежати поруч з нами на дивані. А ось натомість Льолік щедро віддає своє кохання, відданість і ласкавість.Олаф увібрав у себе найкращі риси екстер'єру своїх предків із знаменитих розплідників. Він зробив стрімку та чудову кар'єру на шоу-рингах та отримав багато титулів.
    Нині він закінчив виставкову кар'єру.Але, як і раніше, гордо і з гідністю очолює домашній прайд Весті.