ЦУЦЕНЯТА

РОЗПЛІДНИК ВЕСТ ХАЙЛЕНД УАЙТ ТЕР'ЄРІВ GROUND JOY

цуценя вест хайленд уайт терьєра

ЦУЦЕНЯТА У РОЗПЛІДНИКУ "GROUND JOY"

Наш розплідник собак породи ВЕСТ ХАЙЛЕНД УАЙТ тер'єр орієнтований на збереження основних породних характеристик відповідно до стандарту породи у поєднанні із збереженням міцного здоров'я максимально вільного від алергії та тер'єрським темпераментом.
Ми прагнемо, щоб наші цуценята та їхні власники були щасливі у подальшому гармонічному спільному житті.
Ми не прагнемо великої кількості приплодів, але наші цуценята народжуються і ростуть у домашніх, комфортних умовах. Виховуються в нашій сім'ї, з тим, щоб надалі стати ідеальними компаньйонами у своїх нових сім'ях.

ГАРАНТІЇ МАЙБУТНЬОМУ ВЛАСНИКУ

Майбутніх власників завжди турбує питання про гарантії цуценя. І якщо вони про це питають, то є нормально. Є гарантії, які я не можу дати, як би це не хотілося ні мені, ні власнику. І це також нормально. Більше того, це чесно.У мене є свої принципи розведення та стосунки з власниками.
Чого я не зроблю: НЕ продам цуценя без документів дешевше. НЕ дам гарантій від хвороб, які неможливо діагностувати на момент передачі і які відсутні у батьків цуценя, або є ризик їх появи через неправильний догляд чи годування. НЕ дам гарантій шоу-кар'єри для цуценя. НЕ дам гарантії, що цуценя буде вести себе ідеально в новій сім'ї (або так ідеально, як уявляють його власники)
Які гарантії я можу надати: батьки цуценят мають дозвіл клубу на розведення. цуценята оформлені офіційно, пройшли актування в клубі, як того вимагає племінне становище КСУ. щенята вакциновані та оброблені за планом та вчасно. цуценята вирощені в чистоті, увазі та любові, цуценята ростуть у сім'ї, у контакті з людьми та мають початкову соціалізацію. можу допомогти з доставкою цуценя. надаю посильну консультацію та пораду власникам. завжди буду на зв'язку для власників.
Фіктивних гарантій не даю.(Основні тези сформульовані не мною, але я повністю підтверджую Гарантії майбутньому власнику.)

цуценя вест хайленд уайт терьєра

АКТУАЛЬНІ ЦУЦЕНЯТА

11.01.2024 в нашому розпліднику народився приплід "G".Від нашої веселої PRINCESS SIMONA GROUND JOY та зіркового TALISMAN FOR YOU OF IRSIMOS

Illustration
Illustration
Illustration

Приєднуйтесь до нашої дружньої родини

Дуже важливим фактором є відносини, які встановлюються та зберігаються з власниками наших цуценят.Ми з відповідальністю це усвідомлюємо і хочемо продовжувати нашу роботу.
Взяти у свою сім'ю Вести – значить бути пов'язаним однією ниткою пристрасті та кохання, і це на все життя.

НАШІ ВИПУСКНИКИ

МИНУЛІ ПРИПЛОДИ

Ви можете ознайомитися з нашими минулими приплодами які були в нашому розпліднику: