Приплід G у розпліднику "GROUND JOY"

Дата народження 11.01.2024р.Народилися три кобелі і дві суки.
Батьки:Мати: PRINCESS SIMONA GROUND JOYБатько: TALISMAN FOR YOU OF IRSIMOS
Ідея в’язки:Ця пара підбиралась з метою зберегти найкращі риси , які несуть в собі батьки цуценят. І нам є чим пишатись і чого очікувати від цуценят приплоду G. В родоводах батьків є Весті, що мають багато титулів. Це красиві собаки, серед яких багато чемпіонів України, Європи, Світу, інтерчемпіонів. Серед цих зіркових собак і тато наших малюків : TALISMAN FOR YOU OF IRSIMOS.
Тож ми не перестаємо працювати над покращенням основних породних характеристик відповідно до стандарту породи у поєднанні із збереженням міцного здоров'я. 

Ця в’язка - це чудове поєднання двох прекрасних представників породи Вест Хайленд Уайт тер’єр

цуценя вест хайленд уайт терьєра
Illustration

ДЕНІС - БАТЬКО

Illustration

TALISMAN FOR YOU OF IRSIMOS

Деніс - Ураган Денніс - це справжній ураган, темпераментний, стрімкий, зухвалий пес, що має неперевершену харизму і сталу психіку. Про його красоту зовнішнього вигляду, неперевершений характер і стрімке бажання перемагати говорять всі його перемоги і титули. Судді не можуть встояти перед натиском харизми і темпераменту цього Весто-урагану. 
Титули Деніса:JCH UKRAINE; J Grand CH UKRAINE; 3хCH UKRAINE; GR. CH UKRAINE; S.GR.CH UKRAINE; CH MOL; GR. CH MOL; CH BESSARABIA ;GH. ROM; TOP JUNIOR BEST OF BREED - 2020 IN UKRAINEJBOB&BOB ODESSA MONO 2021TOP BEST OF BREED WEST HIGHLAND WHITE TERRIER 2021 IN UKRAINE BREED CHAMPION FOR UKRAINEBEST OF THE BEST OF BRED IN UKRAINEBEST OF THE BEST OF BRED IN MOLDOVAWINNER CHAMPION CLASS WORLD DOG SHOW GENEVA 2023  
40 -САС; 19хСАСІB; 10хBOS; 25xBOB; JBOG -I; JBIS- II; BOG -IV; BOG-III; 4xBOG-II; 3xBOG - I
Генетичні тести: CMO -0-N/N ; WGCL- 0-N/N ( Krabbe disease); PK- Deficiency- 0- N/N;

СІМОНА - МАТИ

Illustration

PRINCESS SIMONA GROUND JOY

Сімона - це на 200 відсотків собака-компаньон - любов до людей, легка і весела вдача відрізняють її серед сородичів. . Вона просто випромінює оптимізм та доброзичливість і заряджає нас своєю радістю. І її діти, які наслідують вдачу Сімони принесуть багато радості і гарний настрій своїм господарям. 
У відносинах з нами, її господарями Сімона -це ласкава, слухняна, затишна собачка. Одночасно Сімона завжди готова до подорожей і пригод, дуже полюбляє спілкування з іншими людьми, що називається «душа компанії».
Саме ці доброзичливість і оптімізм є її родзинкою і робить улюбленицею в сім'ї. Крім того вона добра і турботлива мами для малюків.

Сімона має у предках представників відомих розплідників: TORY`S SECRET, DEL GOYEPINO, MOULIN DE MAC GREGOR, ALBORADA, ASHGATE, BRAIT NOUZ. 

На регіональних і міжнародних виставках КСУ Сімона показала відмінні результати та отримала високі оцінки експертів і має Титул Чемпіон України, Чемпіона Молдови і Чемпіона Бессарабії
BOB x 1, BOS x 2, CACIB x 1,CAC x 8, R.CACIB x 5, R.CAC x 3.

Генетичний тест : CMO-0 - N/N ;

РОДОВІД ПРИПЛОДУ

Illustration

ХОЧУ ЦУЦЕНЯ!

Заповніть анкету майбутнього власника, якщо Ви зацікавленні у придбанні цуценяти у нашому розпліднику.

ФОТО