СИМОНА

PRINCESS SIMONA GROUND JOY

Дівчина мрії) Це про неї. Любов до людей, легкий та веселий характер відрізняє цього собаку.
З раннього віку Симона радувала нас своїм велелюбним і пустотливим характером. Вона просто випромінює оптимізм та добродушність. І заряджає нас своєю радістю. Симона настільки щедро дарує своє кохання людям, що всі навколо зачаровані нею. На її милій, веселій мордочці начебто завжди написано «Я вас усіх люблю!»З такою самою любов'ю та легкістю Симона вийшла на виставкові ринги та отримала відмінні результати та високі оцінки експертів: Титул Чемпіон України, сертифікати: САС (Кандидат у чемпіони України) х8
Симона з'явилася у нас від в'язки нашої милої Меги та Вулкану (VULCANO DEL GOYEPYNO). Вона довела, що гідно несе генетичну спадщину, отриману від предків – представників знаменитих розплідників Вест Хайленд Уайт тер'єрів: TORY`S SECRET, DEL GOYEPINO, MOULIN DE MAC GREGOR, ALBORADA, ASHGATE.
Виставкова кар'єра Сімони продовжується.Всі особливі характеристики цієї прекрасної породи Білих тер'єрів Симона цілостно передає своїм цуценям.Симона має гарне здоров'я, ні вона, ні її батьки не страждають на жодні хронічні захворювання.
Результат генетичного дослідження: CMO Genotype: NN

Illustration