GROUND JOY – Територія радості

РОЗПОВІМО ПРО НАШ РОЗПЛІДНИК

вест хайленд уайт терьєри з власником

ПРО НАС

Мене звуть Ірина Коростякова. Я заводчик і власниця розплідника Вест Хайленд Вайт тер'єрів GROUND JOY. 
У 2022 році нашому розпліднику виповниться 8 років.
Бог створив людей та створив собак! Собака служить людині, любить її і прощає їй все. І коли людина відповідає собаці також відданістю, любов'ю та добротою, світ, я впевнена, стає кращим.
Я не уявляю свого життя без собак. А коли я придбала Весті, то моє життя набуло своєї Території радості. Ось вони навколо мене, мої пустотливі, бешкетні, веселі, ніжні та енергійні Вести! Вони розуміють мене з півслова. А якщо вони не згодні зі мною і намагаються зробити по-своєму, то я знайду спосіб і підхід до них, і навчу зробити все правильно. А витівки я їм пробачу обов'язково. Подивіться на їхні мордочки і ви зрозумієте мене.

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ?

Перший мій собака породи Вест Хайленд Вайт тер'єр Жасмін ля Мур зі Слобожанщини з'явився у мене 10 років тому. Я закохалася в цю породу по фото, розповіді та описи, і повторно закохала в неї мене моя Жася. Яка гарна і з прекрасним характером вона була: ніжна, ласкава, поступлива!
Жасмин започаткувала. А потім у нашу сім'ю прийшов Льолік-Олаф – Olaf Milagros Del Corazon. Гарний та неймовірно харизматичний пес. І я закохалася в цю породу остаточно та безповоротно.
І…. Вестів багато не буває! Через рік у нас з'явилася Меггі - BLANCHE MAGIE MILAGROS DEL CORAZON. Прекрасна представниця цієї породи!Зараз у нашій Весто-сім'ї вже з'явилося перспективне покоління мого розведення. Я цим пишаюся. І чекаю на подальший розвиток.

вест хайленд уайт терьєри на прогулянці

ЧОМУ ВЕСТ ТЕР'ЄР?

Для нас відповідь очевидна - більш сімейного, дружелюбного, бешкетного, ласкавого і кмітливого собаки важко собі уявити.

А в поєднанні з її компактним розміром, красивою білою вовною, яка не линяє і не має запаху - це ідеальний вибір компаньйона і члена сім'ї.

Для нашої родини наш розплідник – це хобі на професійному рівні.

Багато чого довелося вчитися, багато чого прийшло з працею та переживаннями.
Тепер ми багато вміємо: тримінг, виставкова зачіска, хендлінг у рингу, знання особливостей догляду та годівлі для збереження здоров'я улюблених вихованців, підготовка до вязок і, нарешті, довгоочікувані приплоди.

весті на прогулянці

НАШЕ ЖИТТЯ З ВЕСТАМИ

Завдяки нашим Вестікам наше життя наповнене не лише звичною роботою, буднями та просто вихідними днями.
А прикрашена яскравими барвами життя з прекрасними і веселими собаками, поїздками на виставки в різні міста та країни, спілкування з такими ж захопленими людьми.
Радісними моментами спілкування із власниками наших цуценят. І іноді щасливі чути слова подяки, як нагорода за нашу захоплену працю: «Дякуємо вам за нашого Зевса, Сеню, Арчика, Шанті, Нюшу…»
Ось тому ми «GROUND JOY – ТЕРИТОРІЯ РАДОСТІ» і ми ділимося з вами.

НАШІ СОБАКИ

ЗНАЙОМТЕСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ З НАШИМИ СОБАКАМИ

Взяти у свою сім'ю Весті – значить бути пов'язаним однією ниткою пристрасті та кохання, і це на все життя.

Бажаєте придбати цуценя у нас та стати частиною нашої дружної родини? Перейдіть на сторінку Цуценята