ПРО ПОРОДУ

ВЕСТ ХАЙЛЕНД УАЙТ ТЕР'ЄР

Хто ж такі ці білі Вест тер'єри або як коротко їх називають Весті?

Вест Хайленд Уайт тер'єр - це справжній шотландець: зухвалий, хоробрий, впертий і темпераментний. Такі риси були селеційовані його первинне призначення.
Порода бере свій початок на суворих західних високогір'ях Шотландії. Полковник Малькольм із Полтоллоха був першим заводчиком вест-хайленд-уайт-тер'єрів. Він та його сім'я протягом кількох поколінь виводили цю породу, відбираючи серед керн-тер'єрів білих цуценят з певними мисливськими якостями та практичною жорсткою шерстю із щільним підшерстком.
Свою назву тер'єри отримали тому, що є норними собаками, тобто. собаками, що працюють у землі (земля з англійського – терра), тобто тер'єри – земляні собаки.

Illustration

У сучасному світі, коли Весті розводяться для задоволення естетичних потреб людей і надавання радості своїм власникам, вони все-таки зберігають свій первозданний темперамент мисливця і чарівність, що відрізняє їх від інших порід.
В даний час всі свої якості Весті успішно використовують для участі в Дог-Шоу. Вест – гарний, зухвалий і водночас дуже кумедний. З такою простоватою хитрою у вираженні мордочки, що говорить про його спритний характер, що дозволяє йому знайти вихід у будь-якій складній ситуації і не спасувати ні перед чим.
Зараз головне призначення Вестіка бути компаньйоном. І він із ним чудово справляється. З господарем-хоч на край світу! Вест прийме правила, які є у сім'ї. Головне, щоб власники не змінювали правила у процесі дорослішання Веста.
Весті дуже люблять бути поруч із господарем, при цьому вони не нав'язливі. Тобто якщо власник не хоче гуляти, а хоче відпочити, Вест лежатиме і дріматиме поруч. Якщо він бачить, що господар зайнятий, він спокійно вирушить на місце поспати. Чекаючи на той час, коли господар зверне на нього свою увагу, пограє або покличе на прогулянку.

вест хайленд уайт терьєр

Більше цікової інформації Ви зможете прочитати у нашому Блозі