Приплід E у розпліднику "GROUND JOY"

Дата народження 16.08.2023Народилися два кобелі і одна сука.
Батьки:Мати: BEST ROSE FOR YOU GROUND JOYБатько: TALISMAN FOR YOU OF IRSIMOS
Ідея в’язки:Ця пара підбиралась з великим бажанням викристалізувати найкращі риси , які несуть в собі онуки легендарної бабусі обох батьків FIRE BIRD OF IRSIMOS, власниці багатьох титулів, а також мами і бабусі красивих Вестів, серед яких багато чемпіонів України, Європи, Світу, інтерчемпіонів. Серед цих зіркових собак і тато наших малюків : TALISMAN FOR YOU OF IRSIMOS.
Тож ми не перестаємо працювати над покращенням основних породних характеристик відповідно до стандарту породи у поєднанні із збереженням міцного здоров'я. 
Ця в’язка - це чудове поєднання двох прекрасних представників породи Вест Хайленд Уайт тер’єр

цуценя вест хайленд уайт терьєра
Illustration

Легендарна бабуся приплоду: FIRE BIRD OF IRSIMOS

ДЕНІС - БАТЬКО

Illustration

TALISMAN FOR YOU OF IRSIMOS

Деніс - Ураган Денніс - це справжній ураган, темпераментний, стрімкий, зухвалий пес, що має неперевершену харизму і сталу психіку. Про його красоту зовнішнього вигляду, неперевершений характер і стрімке бажання перемагати говорять всі його перемоги і титули. Судді не можуть встояти перед натиском харизми і темпераменту цього Весто-урагану. 
Титули Деніса:JCH UKRAINE; J Grand CH UKRAINE; 3хCH UKRAINE; GR. CH UKRAINE; S.GR.CH UKRAINE; CH MOL; GR. CH MOL; CH BESSARABIA ;GH. ROM; TOP JUNIOR BEST OF BREED - 2020 IN UKRAINEJBOB&BOB ODESSA MONO 2021TOP BEST OF BREED WEST HIGHLAND WHITE TERRIER 2021 IN UKRAINE BREED CHAMPION FOR UKRAINEBEST OF THE BEST OF BRED IN UKRAINEBEST OF THE BEST OF BRED IN MOLDOVAWINNER CHAMPION CLASS WORLD DOG SHOW GENEVA 2023  
40 -САС; 19хСАСІB; 10хBOS; 25xBOB; JBOG -I; JBIS- II; BOG -IV; BOG-III; 4xBOG-II; 3xBOG - I
Генетичні тести: CMO -0-N/N ; WGCL- 0-N/N ( Krabbe disease); PK- Deficiency- 0- N/N;

РОЗА - МАТИ

Illustration

BEST ROSE FOR YOU GROUND JOY

Розі - весела і дружня до людей, особливо до дітей. Вона обожнює спілкування з дітьми і вони її люблять за щирі прояви прихильності.
Стрімка, рухлива, ладна нескінченно бігати і стрибати по схилах, пагорбах, луках. Вперед, не зважаючи на перешкоди і обов’язково поруч з любимим господарем. Безгранична відданість господарю особливо яскраво проявляється в її характері. 

Розі має у предках представників відомих розплідників: DEL GOYEPINO, MOULIN DE MAC GREGOR, ALBORADA, SUPERBIA. BRAIT NOUZ і, як вже було сказано, її батько із відомого розплідника IRSIMOS. 

Вона не мала змоги отримати титули в Україні, бо з війною виставки собак в Україні не відбуваються. Але експерти на племінних оглядах дали їй гарний опис, оцінку «відмінно», відмітивши її породність і відповідність стандарту . Це підтвердили і поважні судді з Молдови, де вона отримала титули : Чемпіон Молдови і Чемпіон Бессарабії.

Генетичний тест : Genotype N/N (CMO-0)

РОДОВІД ПРИПЛОДУ

Illustration

ХОЧУ ЦУЦЕНЯ!

Заповніть анкету майбутнього власника, якщо Ви зацікавленні у придбанні цуценяти у нашому розпліднику.

ФОТО