РОЗОЧКА

BEST ROSE FOR YOU GROUND JOY

Дівчинка з особливою вдачею. Саме так вона себе і усвідомлює.
Дочка
Симони - то ж деякими рисами нагадує матір. Така ж весела і дружня до людей, особливо до дітей. Вона обожнює спілкування з дітьми і вони її люблять за щирі прояви прихильності.
Але Розочка вибірково виявляє прихильність як до людей так і до інших собак. Вона розрізняє – кому надати свою приязнь, кого краще обійти стороною а на когось зовсім не звернути уваги. Не всі гідні її прихильності. Прихильність і довіру Розочки ще треба заслужити, бо такий у неї особливий характер.

Стрімка, рухлива, ладна нескінченно бігати і стрибати по схилах, пагорбах, луках, порослих хоч травою хоч чагарником. Вперед, не зважаючи на перешкоди і обов’язково поруч з любимим господарем. Тому що безгранична відданість господарю особливо яскраво проявляється в її характері.

Від батька Марчика (JACK DANIELS IRSIMOS) Розочка успадкувала прекрасні зовнішні дані, породну анатомію, і харизматичний характер, той особливий, що відрізняє її від інших. І недарма, бо мала в предках представників багатьох відомих розплідників: IRSIMOS, TORY`S SECRET, DEL GOYEPINO, MOULIN DE MAC GREGOR, ALBORADA, KRISMA, DIEPEN BROOK.

Виставкову кар’єру Роза тільки-но розпочала. На племінному огляді в травні 2023 року вона отримала супер чудовий відгук і опис експерта і оцінку «Відмінно».

Роза має гарне здоров’я. Ні вона, ні її батьки не страждають на жодні хронічні захворювання. Результат генетичного дослідження: Craniomandibular Osteopathy (CMO), Result: Genotype N/N (CMO-0) .

Illustration