Приплід F у розпліднику "GROUND JOY"

Дата народження 08.11.2023Народилися три кобелі і одна сука.
Батьки:Мати: ABSOLUTELY MAGICAL GROUND JOYБатько: JASTIN BEAUTIFUL KING
Ідея в’язки:Ми прагнули отримати цуценят від батька-кобеля, який гідно відтворює всі вимоги стандарту породи Вест хайленд уайт тер’єрів з тим, щоб малюки-вестіки, отримані від цієї пари, зберегли основні породні характеристики породи і міцне здоров'я. І ми знайшли такого папу для наших малюків. 
І так! Ми отримали цей прекрасний приплід - чотирьох чудових цуценят – гідних представників породи Вест Хайленд Уайт тер’єр.

цуценя вест хайленд уайт терьєра

ДЖАСТІН - БАТЬКО

Illustration

JASTIN BEAUTIFUL KING

Джастін – красивий, впевнений в собі пес, має чудовий темперамент і привабливу зовнішність. На багатьох виставках він справедливо отримував прекрасні описи експертів, гідні оцінки і високі титули. Він вартий того, щоб його природна мужність в поєднанні з чудовим характером були збережені в їх з Абігаль цуценятах.
Титули Джастіна:Юний Чемпіон УкраїниЮний Гранд Чемпіон УкраїниЧемпіон України Х 3 разиГранд Чемпіон України ВВВ ( Best of the Best of Breed) in Ukraine х 3Чемпіон Молдови, Чемпіон БессарабіїЧемпіон Азербайджана, Гранд Чемпіон АзербайджанаЧемпіон Беларусі

АБІГАЛЬ - МАТИ

Illustration

ABSOLUTELY MAGICAL GROUND JOY

Абігаль - мила і ніжна, іноді сором’язлива собачка. Але іноді дуже смілива і впевнена, навіть владна і наполеглива. (Недаремно я її іноді називаю жартома Міс Абігейль Мешем). 
У відносинах з нами, її господарями-це мила, слухняна, затишна собачка. Прекрасний компаньйон для подорожей і прогулянок.
Саме ця лагідність і безпосередність є її та родзинкою і робить улюбленицею в сім'ї. А ще вона виявилась напрочуд турботливою матусею. Кращої мами для малюків годі й бажати.

Абігаль має у предках представників відомих розплідників: TORY`S SECRET, DEL GOYEPINO, MOULIN DE MAC GREGOR, ALBORADA. Вона тільки розпочала виставкову кар'єру, але має гарний потенціал та наші надії. Поки що в скарбничці вона має 3х U.CAC, 1x r.U.CAC, 2x r.U.CACIB, Чемпіон Молдови і Чемпіон Бессарабії.

РОДОВІД ПРИПЛОДУ

Illustration

ХОЧУ ЦУЦЕНЯ!

Заповніть анкету майбутнього власника, якщо Ви зацікавленні у придбанні цуценяти у нашому розпліднику.

ФОТО